Catering redukcyjny i dietetyczny w Poznaniu oraz Bydgoszczy

Jesteś osobą, która chce zrzucić kilka kilogramów? Chcesz cieszyć się zdrowym wyglądem i dobrą kondycją organizmu? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Catering dietetyczny jest wyśmienitą opcją dla osób, które nie potrafią, nie chcą lub po prostu nie mają czasu, żeby samodzielnie wykonać dla siebie posiłek. Co więcej, ludzie żyjący w biegu narażeni są na wiele niekorzystnych dla zdrowia posiłków typu fast food. Dieta pudełkowa natomiast jest świetną propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie naturalne i zdrowe żywienie.

Świeży Ranek pokaże Ci, że zdrowa dieta redukcyjna wcale nie musi oznaczać jedzenia niesmacznego i niesycącego.

Warto wiedzieć, że korzystanie z diety pudełkowej polega na dostarczeniu do Ciebie pożywienia w pudełkach, które w zależności od serwowanego dania, należy podgrzać. To wszystko! Przygotujemy dla Ciebie pożywienie na cały dzień, przez co będziesz w stanie zapomnieć o samodzielnym przygotowywaniu potraw, jak i jedzeniu „na mieście”.

Skontaktuj się z nami, jeżeli interesuje Cię catering redukcyjny. Poznań, jak i Bydgoszcz są dużymi miastami, w których ludzie często żyją w biegu. Pozwól nam zdjąć nieco ciężaru z Twoich barków, dając odrobinę rozkoszy Twojemu żołądkowi!

Jakie mamy propozycje dla zainteresowanych cateringiem redukcyjnym?

Dieta 1000 kcal – idealna dieta redukcyjna

Jeżeli należysz do osób, które w krótkim czasie chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów, to jest to propozycja dla Ciebie. Trzeba wiedzieć, że ten rodzaj diety jest dość restrykcyjny, dlatego poleca się korzystanie z tej oferty osobom, które nie potrzebują dziennie dużej ilości kalorii, uprawiają mało sportu itd. Przed wdrożeniem tej diety najlepiej jest skontaktować się z dietetykiem. To również dobre rozwiązanie dla osób starszych lub drobnych kobiet.

Dieta 1700 kcal – najlepsza oferta w Poznaniu i Bydgoszczy

Ten rodzaj jest diety jest nadal ubogi energetycznie. Poleca się jego stosowanie mężczyznom o niewielkiej aktywności fizycznej, aktywnym fizycznie kobietom, a także osobom, które chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów. To również świetne rozwiązanie dla ludzi, którzy posiadają dobrą sylwetkę i chcą ją utrzymać. Wszystkie potrawy bazują na tradycyjnej kuchni i są stworzone z bezpiecznych produktów.

Dieta 1300 kcal – spadek wagi bez głodówki

Catering redukcyjny w Poznaniu i Bydgoszczy – Świeży Ranek posiada w swojej ofercie również dietę 1300 kcal, czyli złoty środek między dwiema poprzednimi. Stosowanie jej zapewnia spadek wagi nawet o 0,5 do 1,5 kg na tydzień! Nie naraża również na wystąpienie efektu jojo. Poleca się jej stosowanie osobom wykonującym prace biurowe.

Zamówienia na catering dietetyczny ŚwieżyRanek
można składać pod numerem telefonu:

 

73 90 44444

 

od pon-nd, od 8:00 do 18:00

oraz on-line, dokonując wyboru diet z poniższej oferty:

Zamówienia realizowane są w ciąg 48 godzin

Zamówienia składane po godzinie 18:00 nie będą realizowane na następny dzień