Catering sportowy oraz dieta redukcyjna w Poznaniu

Często uprawiasz sport? Chcesz uzyskać idealną sylwetkę i nienaganną kondycję fizyczną? Prawdopodobnie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem życia osoby aktywnej fizycznie jest odpowiednia, pełnowartościowa dieta. Jesteś w dobrym miejscu, jeżeli interesuje Cię dieta sportowa. Poznań jest dużym miastem, a osobom żyjącym w biegu to nie sprzyja. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na spożywanie niezdrowych posiłków.

Catering sportowy – idealne posiłki dla aktywnych

Jako osoba aktywna fizycznie prawdopodobnie starasz się zawsze zachować odpowiednią ilość kalorii spożywanych w dany dzień. Musisz wiedzieć, że dieta pudełkowa może znacznie ułatwić Ci życie. Przede wszystkim nie będzie potrzeby sprawdzania każdego opakowania danego produktu w celu dowiedzenia się, ile kalorii przyswoisz. Ponadto, zyskasz sporo czasu, ponieważ samodzielne gotowanie nie będzie konieczne, co z pewnością docenią osoby, które są cały czas zajęte różnymi, ważnymi sprawami.

Dieta sportowa w Poznaniu! Jakie mamy dla Ciebie propozycje?

Dieta Sport 2500 kcal

Jest to propozycja dla wszystkich fanów sportu! Dieta ta posiada wyższą zawartość białka i węglowodanów. Możesz również zaopatrzyć się w koktajle proteinowe stworzone na bazie izolatu i białka serwatkowego. Oferowana przez nas dieta bogata jest również w zdrowe tłuszcze. Wszystko ułożone jest w odpowiednich proporcjach. Co więcej, możesz liczyć na wyjątkowy, niepowtarzalny smak! 2500 kalorii to propozycja dla osób o średniej aktywności fizycznej. Stosowanie jej wspomoże budowanie masy mięśniowej i zachowanie dobrej sylwetki.

Dieta Sport 3000

To wyjątkowa propozycja dla osób o sporej aktywności fizycznej. 3000 kalorii spokojnie wystarczy  osobom chcącym skutecznie budować swoją masę mięśniową. Jeżeli zależy Ci na dobrej regeneracji po wysiłku – wybierz tę dietę. Jest ona bogata we wszelkie potrzebna tłuszcze, białka, węglowodany itd. Co więcej, wybierając tę propozycję zapomnisz o potrzebie samodzielnego gotowania, dzięki czemu zyskasz dużo czasu.

Dieta sportowa w Poznaniu jeszcze nie była tak prosta i dostępna! Sprawdź całą naszą ofertę!

Zamówienia na catering dietetyczny ŚwieżyRanek
można składać pod numerem telefonu:

 

73 90 44444

 

od pon-nd, od 8:00 do 18:00

oraz on-line, dokonując wyboru diet z poniższej oferty:

Zamówienia realizowane są w ciąg 48 godzin

Zamówienia składane po godzinie 18:00 nie będą realizowane na następny dzień