Dieta i catering wegetariański i wegański w Bydgoszczy

Chcesz odżywiać się zdrowo i smacznie? Szukasz odpowiedniego dla siebie rozwiązania? Masz ochotę zrzucić kilka kilogramów? Liczysz na skuteczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas? Catering wegetariański i wegański w Bydgoszczy to coś dla Ciebie!

Catering wegański i wegetariański – wygoda oraz oszczędność czasu

Mówimy tutaj oczywiście o diecie pudełkowej! Jeżeli żyjesz w ciągłym biegu, na pewno po przyjściu z pracy czy uczelni nie masz ochoty poświęcać czasu na gotowanie, tylko relaks lub dalszą pracę. Z tego względu mamy dla Ciebie świetną propozycję. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla osoby będącej na diecie wegańskiej lub diecie wegetariańskiej znalezienie pożywienia może być trudniejsze. Korzystając natomiast z naszych posiłków zyskasz czas, ale też naturalne i pyszne jedzenie!

Popularność wegetarianizmu i weganizmu

Wegetarianizm i weganizm to coraz bardziej popularne diety. Powody przejścia na nie mogą być różne. Począwszy od etycznych, na zdrowotnych kończąc. Nie zmienia to faktu, że każdy zasługuje na pyszne i zdrowe jedzenie. Gotowanie jest naszą pasją i z chęcią Cię nakarmimy!

Najlepsza dieta wegańska w Bydgoszczy

Oferujemy catering wegetariański w Bydgoszczy wszystkim, którzy poszukują pełnowartościowych  i zróżnicowanych posiłków. Nie czeka Cię zawód! Bazujemy na tradycyjnych potrawach, jednak cały czas rozwijamy się i dodajemy nowe potrawy do naszego jadłospisu.

Dieta wegetariańska w Bydgoszczy! Sprawdź nasze propozycje!

Dieta Wega 1100 kcal

Ze względu na niską zawartość kalorii, tę dietę poleca się osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Nie zmienia to jednak faktu, że posiłki z pudełek będą sycące i bardzo smaczne. Jest ona dostosowana do potrzeb ludzi pracujących w biurze, nieaktywnych fizycznie.

Dieta Wega 1500 kcal

Jeżeli jesteś człowiekiem mającym średnią lub umiarkowaną aktywność fizyczną – to propozycja dla Ciebie. Dieta wegetariańska w Bydgoszczy jest wręcz stworzona dla chcących cieszyć się dobrą sylwetką bez strachu przed efektem jojo. Posiłki są bogate we wszelkie potrzebne białka, węglowodany tłuszcze itd., dlatego zapomnisz o potrzebie gotowania!

Zamówienia na catering dietetyczny ŚwieżyRanek
można składać pod numerem telefonu:

 

73 90 44444

 

od pon-nd, od 8:00 do 18:00

oraz on-line, dokonując wyboru diet z poniższej oferty:

Zamówienia realizowane są w ciąg 48 godzin

Zamówienia składane po godzinie 18:00 nie będą realizowane na następny dzień