Dieta i catering wegetariański i wegański w Poznaniu

Chcesz zrzucić kilka kilogramów? A może szukasz odpowiedniej dla siebie diety, ponieważ nie masz czasu zająć się tym osobiście? Nie potrafisz, nie chcesz i nie masz kiedy gotować? Dieta wegetariańska w Poznaniu jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Cenisz sobie pyszne potrawy i naturalne składniki? Nie przechodź obojętnie obok Świeżego Ranka!

Coraz więcej wegan i wegetarian

Ostatnimi czasy można zauważyć, że coraz więcej osób przechodzi na wegetarianizm i weganizm. Ma to związek głównie z coraz większą świadomością społeczeństwa na temat tego, jak traktowane są zwierzęta hodowane w celu uboju. Etyczne przesłanki to jedno, jednak niektórzy przechodzą na jedną z tych diet również z powodów stricte zdrowotnych.

Wegetarianizm i weganizm – dobra inicjatywa

Nie można jednak zaprzeczyć, że zarówno wegetarianizm, jak i weganizm to bardzo dobra inicjatywa, mimo powszechnego postrzegania tych diet przez osoby jedzące regularnie mięso. Oferujemy wysokiej jakości catering wegetariański w Poznaniu! Masz trudności ze znalezieniem odpowiedniego pożywienia dla siebie?

Dieta wegańska i wegetariańska w Poznaniu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dieta wegetariańska i dieta wegańska nie są łatwym orzechem do zgryzienia, dlatego korzystając z naszej oferty będziesz w stanie pożegnać się z poszukiwaniem jedzenia. Otrzymasz pyszne, pełnowartościowe posiłki, które pozwolą Ci zachować zdrowy wygląd i dobrą kondycję organizmu!

Catering wegański i wegetariański – jakie mamy propozycje?

Dieta 1100 kcal

To doskonała propozycja dla osób, które wykonują pracę biurową i nie cechuje ich duża aktywność fizyczna. Posiłki są sycące, a więc pozwalają zrzucić kilka zbędnych kilogramów bez uczucia głodu. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stosować ją przez dłuższy czas. Nasze posiłki zapewnią Ci zdrową, zbilansowaną dietę. Zaoszczędzisz również mnóstwo czasu! Co więcej, nie ma ryzyka wystąpienia efektu jojo. Warto jednak wiedzieć, że stosowanie niskokalorycznej diety należy skonsultować ze specjalistą.

Dieta 1500 kcal

Catering wegetariański w Poznaniu pozwoli Ci odżywiać się w pełni zdrowo! Ta propozycja spodoba się aktywnym fizycznie kobietom i mężczyznom o niskiej aktywności fizycznej. Co więcej, jeżeli chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów – to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Propozycja ta spełni również oczekiwania osób o zdrowej sylwetce, którzy chcą ją utrzymać.

Zamówienia na catering dietetyczny ŚwieżyRanek
można składać pod numerem telefonu:

 

73 90 44444

 

od pon-nd, od 8:00 do 18:00

oraz on-line, dokonując wyboru diet z poniższej oferty:

Zamówienia realizowane są w ciąg 48 godzin

Zamówienia składane po godzinie 18:00 nie będą realizowane na następny dzień