Dieta sportowa i redukcyjna w Bydgoszczy

Chcesz rzeźbić swoje ciało? Często uprawiasz sport? Szukasz rozwiązania, dzięki któremu zaoszczędzisz dużo czasu? Dieta pudełkowa może być świetną propozycją dla Ciebie!

Zdrowa dieta dla aktywnych fizycznie

Jako osoba aktywna fizycznie z pewnością wiesz, jak ważnym elementem życia jest odpowiednia dieta. To na niej opiera się zdrowy wygląd i dobre funkcjonowanie organizmu. Zwłaszcza w przypadku sportu, kiedy ludzkie ciało musi się zregenerować po wysiłku.

Dieta sportowa w Bydgoszczy

Dlaczego dieta sportowa w Bydgoszczy powinna Cię zainteresować? Po pierwsze możesz zaoszczędzić dużo czasu. Dbając o odpowiednią ilość kalorii przyswojonych na dany dzień trzeba sprawdzać etykiety każdego pożywienia, co bywa uciążliwe i czasochłonne. Korzystając z naszej oferty zapomnisz o tym! Co więcej, nie zajdzie potrzeba samodzielnego gotowania, co może być trudne do wykonania po ciężkim dniu w pracy czy po treningu, kiedy człowiek jest po prostu zbyt zmęczony.

Oferta diet w Bydgoszczy

Mając na celu zapewnienie Ci komfortu, przygotowaliśmy specjalne diety sportowe w Bydgoszczy, dzięki czemu zyskasz nie tylko czas, ale poznasz również wiele ciekawych smaków!

Dieta sportowa i dieta redukcyjna w Bydgoszczy! Oto kilka propozycji z naszej oferty:

Dieta Sport 2500 kcal

Pożywienie w tej diecie ma podwyższoną zawartość pełnowartościowych źródeł białka, ale również węglowodanów. Również zdrowe tłuszcze odgrywają ważny element naszych posiłków. Dieta sportowa w Bydgoszczy pozwoli Ci skutecznie budować masę mięśniową, ale też polepszy zdolności regeneracyjne organizmu po wysiłku. Posiadamy również koktajle proteinowe. 2500 kcal wystarczy osobom uprawiającym sport ok. 3 razy w tygodniu.

Dieta Sport 3000 kcal

Taka ilość kalorii spełni wymagania osób, które uprawiają sport więcej niż cztery razy w tygodniu. Kupując pożywienie w naszej firmie będziesz skutecznie budować swoją masę mięśniową. Wszystkie posiłki są bogate w potrzebne Ci białka, węglowodany i tłuszcze. Dieta sportowa pomoże zaoszczędzić Ci czas, a także spożywać naprawdę pyszne potrawy!

 

Zamówienia na catering dietetyczny ŚwieżyRanek
można składać pod numerem telefonu:

 

73 90 44444

 

od pon-nd, od 8:00 do 18:00

oraz on-line, dokonując wyboru diet z poniższej oferty:

Zamówienia realizowane są w ciąg 48 godzin

Zamówienia składane po godzinie 18:00 nie będą realizowane na następny dzień